Produkty

Otiskovací materiály

Produktová řada otiskovacích materiálů firmy Kerr nabízí zubním ordinacím rozsáhlý výběr vyhovující všem klinickým potřebám. Je nám potěšením nabídnout výjimečné produkty s osvědčenými vynikajícími fyzikálními a mechanickými vlastnostmi poskytující přesnost a výkonnost.

Kategorie produktů

Výplňové materiály

Hlavní odbornost firmy Kerr spočívá v produktové řadě výplňových materiálů a nabízí široký výběr materiálů vyhovujících všem přímým i nepřímým postupům zhotovování výplní.

Kategorie produktů

Pomůcky pro výplňové materiály

Výborné pomůcky pro postupy zhotovování výplní.

Kategorie produktů

Polymerační lampy

Nejuniverzálnější polymerační lampy na kompozitní materiály a vazebné prostředky.

Kategorie produktů

Dokončování a leštění

Příslušenství pro povrchové úpravy zaručující vysoce kvalitní a estetické výsledky.

Kategorie produktů

Dentální hygiena a profylaxe

Existuje mnoho onemocnění dutiny ústní, která vyžadují klinickou péči zubních lékařů nebo jiných odborníků věnujících se zdraví dutiny ústní. V seznamu následující kapitoly naleznete užitečné nástroje pro prevenci prováděnou odborníky, které mohou snížit a případně odstranit výskyt onemocnění v dutině ústní.

Kategorie produktů

RTG

Řada držáků RTG filmů a snímačů firmy Kerr je navržena pro optimální práci a pohodlí pacienta, s cílem usnadnit přesné umístění a pomoci vždy zajistit diagnostické RTG snímky trvalé kvality. Nový design pro snadnější umístění, větší stabilitu, vyrobený z odolnějších materiálů.

Kategorie produktů

Dezinfekce a jednorázové pomůcky

„Chraňte sami sebe, své zaměstnance, i své pacienty.“ Široká řada jednorázových ochranných pomůcek firmy Kerr, sterilních nástrojů a roztoku CaviCide poskytuje moderním zubním ordinacím širokou škálu možností ochrany před infekcí.

Kategorie produktů

Laboratoř

Řada kvalitních výrobků firmy Kerr pro laboratoře, kterým jste se již naučili důvěřovat, nyní nabízí kompletní sortiment produktů a zařízení, která vyhovují všem vašim potřebám.

Kategorie produktů