Univerzita Kerr

Univerzita Kerr byla vytvořena právě pro Vás. Prohlédněte si klinické studie, pokroky v technologii, informace o výzkumu, články a videa, která Vám pomohou ve Vaší praxi. Získejte více informací o nových postupech v estetické stomatologii, zdokonalte své dovednosti a splňte požadavky CE. Pravidelně doplňujeme další praktické informace, proto se vyplatí navštěvovat naše stránky často.

Články

Od dnešních stomatologických postupů se očekává, že pacientům poskytují produkty nejvyšší kvality. Tato sekce Vám přináší vědecké články, jejichž cílem je rozšířit Vaše znalosti a zvýšit produktivitu Vaší praxe.

Zobrazit více

Klinické příručky

Dosahování dobrých estetických výsledků jednoduše, rychle a spolehlivě, je v moderní stomatologii každodenní výzvou. Kvalifikovanost firmy Kerr společně s chytrými nástroji Hawe nabízí předvídatelné a rychlejší výsledky ve všech klinických situacích. Naše klinická příručka shrnuje poznatky o použití různých materiálů, nástrojů a technik potřebných pro vytvoření dlouhodobě klinicky úspěšných výsledků nejvyšší kvality.

Zobrazit více

Výzkumy a studie

Tato sekce Univerzity Kerr je ideálním místem pro nalezení příkladů z reálné praxe a skutečného využití našich produktů.  Máte zde možnost prohlédnout si dlouhodobé klinické studie in-vivo a všechny výsledky našich testů a srovnání provedených našimi odborníky na výzkum a vývoj. Tato sekce je také perfektním místem k prohlédnutí si výsledků našeho interního testování produktů, výsledků studií zahrnujících mnoho informací přímo od pacientů, ukázek různých tabulek hodnotících funkci jednotlivých produktů přímo v ústech.

Zobrazit více

Video knihovna

Kde má lékař hledat informace o způsobu práce s daným kompozitem, vazebným prostředkem, nebo s určitým stomatologickým nástrojem? Navštivte tuto sekci a shlédněte videa s postupy práce k mnoha produktům Kerr - přímo zde, na Univerzitě Kerr. Tuto sekci pravidelně doplňujeme o nové informace, proto se vyplatí ji navštěvovat často.

Zobrazit více

Vzdělávání

V Kerr jsme si vědomi důležitosti aktuálních znalostí pokroků v produktech, které pomohou zkrátit a zefektivnit ošetření. Náš trvalý závazek ve vzdělávání je naší cestou, jak Vám pomoci prohloubit znalosti, které budete moci bezprostředně využít při péči o pacienty. Neboť "Vaše praxe je naší inspirací".

 

Zobrazit více

Podpora

Telefon: +420 493 583 111
Napište nám
Dokumenty ke stažení