Kontakt

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, nebo se obraťte přímo na konkrétního zástupce společnosti. 

SpofaDental a.s.
Markova 238, 506 01 Jičín

Tel: +42 04 93 58 31 11
Fax: +42 04 93 58 33 33

 

Martin Janák

Martin Janák
Obchodní ředitel KaVo Kerr Group

Email: Martin.Janak@kavokerrgroup.com
Tel: +420 272 090 200

Paulín_malá.jpg

Daniel Paulín
Obchodní manažer
Kerr, Kerr Endodontics, Pentron, SpofaDental

Email: Daniel.Paulin@kavokerrgroup.com
Tel: +420 725 818 392

Tereza Francouzová

Tereza Francouzová
Školení, vzdělávání a péče o zákazníky

Email: Tereza.Francouzova@kavokerrgroup.com
Tel: +420 724 102 512

Pavla Blažková

Pavla Blažková
Obchodní zástupkyně Morava
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Pavla.Blazkova@kavokerrgroup.com
Tel: +420 606 686 402 

Radka Musilová

Radka Musilová
Obchodní zástupkyně Čechy
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Radka.Musilova@kavokerrgroup.com
Tel.: +420 702 206 382

Marie -Bílková

Marie Bílková
Obchodní zástupkyně Čechy a Morava
Kerr Endodontics

Email: Marie.Bilkova@kavokerrgroup.com
Tel: +420 606 602 496 

Věra Heroutová

Věra Heroutová
Obchodní zástupkyně Čechy
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Vera.Heroutova@kavokerrgroup.com
Tel: +420 602 104 114 

Petra Vodrážková

Petra Vodrážková
Marketingová specialistka
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Petra.Vodrazkova@kavokerrgroup.com
Tel: +420 602 152 582

Distributoři:

invisiblemap