Kontakt

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, nebo se obraťte přímo na konkrétního zástupce společnosti. 

Obchodní zastoupení
Türkova 2319/5b - budova Prague Gate
Praha 4 - Chodov
149 00

Tel: +42 0272 090 201

 

Martin Janák

Martin Janák
Generální ředitel KaVo Kerr Group

Email: Martin.Janak@kavokerr.com
Tel: +420 272 090 200

Paulín_malá.jpg

Daniel Paulín
Country manager Kerr, Kerr Endodontics, Pentron, SpofaDental
Kerr, Kerr Endodontics, Pentron, SpofaDental

Email: Daniel.Paulin@kavokerr.com
Tel: +420 725 818 392

Tereza Francouzová

Tereza Francouzová
Školení, vzdělávání a péče o zákazníky

Email: Tereza.Francouzova@kavokerr.com
Tel: +420 724 102 512

Pavla Blažková

Pavla Blažková
Obchodní zástupkyně Morava
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Pavla.Blazkova@kavokerr.com
Tel: +420 606 686 402 

Radka Musilová

Radka Musilová
Obchodní zástupkyně Čechy
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Radka.Musilova@kavokerr.com
Tel.: +420 702 206 382

Věra Heroutová

Věra Heroutová
Obchodní zástupkyně Čechy 
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: Vera.Heroutova@kavokerr.com 
Tel: +420 602 104 114 

Veronika Dvořáková

Veronika Dvořáková
Trade Marketing Manager
Kerr, Pentron, SpofaDental

Email: veronika.dvorakova@kavokerr.com
Tel.: +420 725 365 162

Věra Heroutová

Lenka Čeňková
Obchodní zástupkyně Čechy a Morava 
Kerr Endodontics

Email: lenka.cenkova@kavokerr.com 
Tel: +420 606 602 496

 

 

Distributoři:

invisiblemap